Strona informacyjna z materiałami do pobrania

Siteor.pl to prosta aplikacja pozwalająca na stworzenie profesjonalnego portalu bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze. Wystarczy założyć konto i za pomocą dostępnych opcji opublikować artykuł, materiały do pobrania, ankietę, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub ankietę.

 

 

 

Artykuły

Korzystając z systemu Siteor.pl możemy wzbogacić swoją stronę w listę artykułów. Treści tego typu posiadają możliwość dodania do nich komentarzy, oceniania i wtyczki społecznościowej.

FAQ

Moduł “Najczęściej zadawane pytania” pomaga oszczędzić czas na cykliczne odpowiadanie mailowe na podobne pytania. System FAQ jest przyjazny wizualnie i pozwala zapoznać się w uporządkowany sposób z odpowiedziami zadawane pytania.

Pliki

Nasz CMS oferuje również możliwość umieszczenia na stronie plików do pobrania, które mogą stanowić dokumenty, grafiki i filmy i inne elementy potrzebne do odpowiedniej prezentacji materiałów dydaktycznych.

 

 

Ankiety

System Siteor udostępnia moduł badania opinii internautów za pomocą ankiet i sond. Wstawiając ankietę na stronę możemy ustawić ograniczenia dla biorących w niej udział aby wyeliminować przekłamanie wyników.